29/10/2014

GIVE-AWAY

Hej søde piger! NU er det ved at være et godt stykke tid siden jeg, sidst har lavet en giveaway.  Så jeg tænkte hvorfor ikke lave en nu, hvor er det er efterår. I har nu muligheden for at, vinde disse her 4 lækre Loré Paris neglelakker som har navnet: French riviera, Parisian roof top, Beige countess og Verasailles gold.Jeg er glad for at jeg kan forkæle en af mine søde læsere, med fire lækre neglelakker. Håber i vil deltage.


Alt i skal gøre for at deltage er at:
Følge bloggen via bloglovin eller GFC HER
Smide en kommentar med fulde navn og email!
Held og lykke
 
Vinderen findes d. 1/12. 14 

41 kommentarer:

Sara sagde ...

Sikke nogle skønne farver! Jeg krydser alt hvad der overhovedet kan krydses :-)

- Sara // www.sarasskab.blogspot.dk
Mail: sara_01@live.dk

alberte lynggaard sagde ...

Jeg krydser fingre :)

k.alberte@hotmail.dk

Alberte Lynggaard

Cecilie sagde ...

Lækre farver! :)

Cecilie Binau
cecilie.krolykke@gmail.com

Lis Rye Jensen sagde ...

Åhh jeg elsker neglelak 💅 så det er bare så lækker en give away 💜

Stine Andersen sagde ...

Jeg krydser fingre :)

Stine Andersen
stine0610@gmail.com

Camilla Arenkild sagde ...

Sikke nogle skønne farver. :-)
arenkild@hotmail.com

nannaelskerkage sagde ...

Sikke et par flotte farver!

jyttemami@hotmail.com

Henriette Porsborg sagde ...

Henriette Porsborg
henriette@lifelove.dk

Anna Hansen sagde ...

Super flotte lakker :)

offentliganna@gmail.com

Marianne Syvsig sagde ...

Fine, feminine farver - jeg er vild med det!

/ mariannevas@hotmail.com

Bobber sagde ...

Åhh nogle dejlige farver!

//Bettina Jensen
Mrsspeechless@jubii.dk

Mathilde Julie sagde ...

Super flotte farver! Jeg følger dig nu på GFC og Bloglovin! :)

Mathilde Gonzalez-Knudsen
musgk@ymail.com

Trine :) sagde ...

Krydser fingre;o trine229 - trinesoppskrifter@gmail.com

isa larsen sagde ...

Hvor er de fine!:)

Isa Larsen
isabella.juel.larsen@gmail.com

Mia // www.blogaboutmia.dk sagde ...

Ej nogen lækre farver!!! :) Følger dig i forvejen!

Knus Mia
miasunivers@hotmail.com

Ida Skovrup gormsen sagde ...

Virkelig flotte farver! :) krydser fingre! :)

email: idagormsen1@hotmail.com

Signe sagde ...

De ser skønne ud!
Signe Pedersen
Signepedersenm@gmail.com

Julie Reich sagde ...

Følger dig på bloglovin :)
Julie Reich - juliereich99@gmail.com

Emillia sagde ...

Jeg følger på Bloglovin :-)
Natashanm1993@hotmail.com

Dyreglad-pige sagde ...

Sikke en skøn give away.
Deltager meget gerne(:

Heidi W. Nielsen.

minsodeskat@yahoo.dk

Du er velkommen til at kigge forbi min give away(:

www.dyreglad-pige.blogspot.com

ConnieA sagde ...

Super flotte farver :-)
Hexia3@yahoo.dk

Kjerstine sagde ...

wow det er nogle flotte farver <3

kjerstinenaja@gmail.com

Kjerstine Larsen

Anonym sagde ...

Krydser finre. :-)

- Elisabeth Falck, efalckp@gmail.com

Christina Stoldt sagde ...

Det er nogle virkelig fine farver du har fundet. :-)

//Christina Stoldt
christinabstoldt@gmail.com

Kamilla sagde ...

Jeg deltager helt klart :)

Kamilla w Nielsen

kamillawn91@gmail.com

Tine Clausen sagde ...

Tine Clausen
tine-c@hotmail.com

Louise J sagde ...

Åh hvor er de fine! L'Oreals neglelakker er virkelig nogle af mine yndlings. De har sådan en lækker holdbarhed!

Louise Jakobsen - louise.jakobsen@hotmail.com

Maja K sagde ...

Neglelak har meget forskellig holdbarhed på mine meget bløde negle, så jeg er altid på udkig efter muligheder for at afprøve nye linjer som måske kunne vise sig at være lykken ;)

Kathrine Johansen sagde ...

Dem vil jeg da gerne eje smukke pigen!

Anonym sagde ...

Åh, de er fiiiine!

Gitte Seloy
gitte.seloy@hotmail.com

pia sroka sagde ...

Sikke nogle lækre farver,deltager,og håber.
piastulle@hotmail.com
pia sroka

Caroline Roedsgaard sagde ...

Krydser fingre de er så fine!

Caroline Rødsgaard/ Unwritten@live.dk

jenny clausen sagde ...

sikke nogle fine farver følger via bloglovin og liker det lille <3

mvh jenny

jennyclausen0809@gmail.com

Kassia Andersen sagde ...

Kassia F. Andersen
kassia_nr1(snabel-a)hotmail.com

Sarah sagde ...

Sarah Riisager - sharkjaer@gmail.com

Therese sagde ...

Therese Skov
Therese_skov@hotmail.com

Maryam Salinger sagde ...

Super fine farver. :')

Maryam Al Khalidi
maryamalkhalidi@live.dk

Solelskeren sagde ...

Skønne farver :-). Jeg er med!!

Gode førjulehilsner
Åse L /aaselejboelle@gmai.com

Rosa-rasmussen@hotmail.com sagde ...

Det er da en så fin konkurrence! Du er fulgt på bloglovin, det er virkelig nogle skønne farver. Skøn blog!

Sisse Post sagde ...

Virkelig lækre farver! krydser fingre:))

Dea Sisse Post
deasissepost@gmail.com

Sisse Post sagde ...
Denne kommentar er fjernet af forfatteren.