15/03/2015

EBAY GIVE AWAY


Hej piger! Så er det blevet tid til en giveaway her på bloggen.
nu har I simpelthen muligheden for at vinde de her to mega lækre neglelakker og de her fede solbriller til når solen begynder at komme frem igen. Selv har jeg den mørke lyserøde som jeg er helt vild med, de tørrer super hurtigt. De hedder Essie, ligesom de andre man kan købe super lækre - er jeg fuldkommen forelsket i! Er vild med den runde form på solbriller, det er sådan nogle der inde lige nu.

For at deltage skal du:
Synes godt om min facebook side - Cecilies blog HER
  Følger min bloglovin lige HER
Skrive dit fuldenavn og email adresse

Vinderen bliver trukket mandag d. 20 april, 2015. 
// Cecilie

35 kommentarer:

Julie Bernholm sagde ...

Julie Bernholm
juliebernholm@me.com

Håber jeg vinder💗

Tjek min blog ud: www.juliebernholm.bloggersdelight.dk

Anonym sagde ...

Krydser fingre :)

Vh Mie Kristensen
miekrumme(a)hotmail.com

Anonym sagde ...

Krydser alt jeg har!

HeLene
y.grupps(a)gmail.com

Anonym sagde ...

LÆKRE sager <3

Gitte Seloy
gitte.seloy@hotmail.com

Ditte mumi sagde ...

Super fiiiine farver! Elsker bare rosa for tiden

Ditte Sørensen
ditte.helbo(snabel a)hotmail.dk

Lene sagde ...

Krydser fingre :)
Lene Mondrup Pedersen
lene_mondrup(a)yahoo.dk

Anne-Mette GiZmo Højbjerg sagde ...

Lækre farver. :D

Anne-Mette Højbjerg
gizzerdk@gmail.com

Sam Conradsen sagde ...

Uha, deltager straks og krydser fingre!

xoxo,
Sam Madeleine Athena Conradsen
SamConradsen@live.dk

Linefugl sagde ...

Håber jeg er heldig
Line Fugl Jakobsen
linefugl09@gmail.com

tullepia sagde ...

Lækker giveaway,håber jeg er heldig. :)
pia Sroka
piastulle@hotmail.com

Tina Hauris sagde ...

Tina Hauris
tina-hauris@hotmail.com

Sikke en skøn præmie. Krydser fingre :-)

Cecilie sagde ...

Cecilie Binau

cecilie.krolykke@gmail.com :)

Anonym sagde ...

Francesca Hammershøj
fh2000@hotmail.dk
Krydser fingrer :-)

StinnaSvendsen sagde ...

Super lækker giveaway!

- stinna011@hotmail.com

Stinna Svendsen

The HYGGE Journal sagde ...

XX alt hvad jeg kan, xxxxx

Anyaadores@gmail.com

marianne lykke nielsen sagde ...

marianne lykke Nielsen
marianne.lykke@gmail.com

pia Christiansen sagde ...

Lækker giveaway :)
Pia Christiansen
Pbrohus@yahoo.com

Leslie sagde ...

Leslie Balling Solema :)

Lesliespam89(a)gmail.com

Hende fra uni sagde ...

Caroline Stadsbjerg
caroline-os@hotmail.com

MakeTeaNotWar sagde ...

Freja Riise
Frejariise@yahoo.dk

Minela sagde ...

Minela Kahrimanovic

minela96@hotmail.com

Anonym sagde ...

Seline T

selinedam@hotmail.com

Jessica R. sagde ...

Ej hvor kunne det være forårslækkert! jessicarandorff@gmail.com
fvcking.bloggersdelight.dk

Julie Guldbrandt sagde ...

Helt sikkert! Virkelig fede ting :)
julie.guldbrandt@hotmail.com



- julieguldbrandt.bloggersdelight.dk

Anonym sagde ...

Amanda Hansen
amandaebh@hotmail.com

Daniella Lind sagde ...

Daniella Lind
daniellalind@live.dk

Rikke Bruun Berthelsen sagde ...

Rikke Berthelsen
rikke_bruunjensen@hotmail.com : )

Josephine sagde ...

Josephine Helbrandt
Josephine@helbrandt.dk :)

josephine sagde ...

Josephine@Helbrandt.dk :-)
Josephine Helbrandt..

Sus sagde ...

Sikke en fin giveaway :)

qilsus@gmail.com
Sus. L.

yvonne.i sagde ...

Wauuu, så kan mutti blive en smuksak her i foråret. De briller er da mega fede til motorcykelture i det blå. Essie lakker kan man aldrig få nok af

yvonne.i sagde ...

Hov glemte....
Yvonne.h.ipsen@hotmail.com
Mvh. Yvonne ipsen

Malue Jasmine sagde ...

Uh, jeg håber at jeg vinder!

Maluejasmine@gmail.com

Knus
Malue Jasmine Silke Ramløs
www.mooldash.dk

Lis Rye Jensen sagde ...

Super lækker give away 💜
Jeg er også stor tilhænger af Essie 💜
Lis Rye Jensen
ryesund@gmail.com

Mia // www.blogaboutmia.dk sagde ...

Ej hvor lækkert. Jeg er med :D